kategorie artykułów

Co robimy w DB Access

Dzień dobry!

Piszemy do Was po raz pierwszy, chcemy się przedstawić i krótko opowiedzieć czym się zajmujemy. Gdyby użyć jednego zdania to brzmiałoby „Wspieramy E-commerce”, jednak w tym artykule napiszemy trochę więcej :).

 

Psss nazwę naszej firmy czyta się „DiBi Akces” 🙂

Poznaj DB Access

DB Access świadczy głównie usługi w obszarze szeroko pojętego e-commerce. Dobrze znane są nam obszary techniczne, takie jak budowa sklepów internetowych czy integracje i automatyzacja. Zajmujemy się również „Wdrożeniami” czyli wprowadzamy do firm wybrane rozwiązania etapami.

Jesteśmy „kompletni” dlatego mamy zakres usług uzupełniających takich jak tworzenie ofert produktów czy zdjęcia produktowe.

W ramach wsparcia sprzedaży online powstał dział, który realizuje usługę fulfillmentu – czyli magazynujemy towary i realizujemy zamówienia firm sprzedających w sieci.

Jak pracujemy

Intensywnie myślimy nad potrzebami naszych klientów.


Świat e-commerce stale się rozwija, co za tym idzie powstają „potrzeby” nasze usługi są tworzone właśnie na ich podstawie. Dzięki temu tworzymy rozwiązania trafiające w samo sedno.

Tak powstają nasze usługi.


Każda usługa została „zbudowana” oznacza to, że poświęciliśmy jej czas, żeby opracować jak najlepszy sposób jej wykonania. Jeżeli w pewnym momencie uznajemy, że proces trzeba przebudować, ponownie bierzemy sprawę „na warsztat”.

Opieramy się na doświadczeniu.


Nasza merytoryka działania wzięła się z doświadczenia. Obecne usługi DB Access są oparte na praktycznym działaniu, ponieważ sami realizowaliśmy i nadal realizujemy sprzedaż w Internecie. Dzięki temu poznaliśmy dobrze każdy aspekt tej branży oraz jesteśmy na bieżąco z wyzwaniami jakie obecnie występują.

Używamy prostego języka.


Trudne pojęcia techniczne może profesjonalnie brzmią, ale co nam po tym gdybyśmy przez to nie potrafili dojść do porozumienia z naszymi klientami?

Jesteśmy w pewien sposób słownikiem – tłumaczymy język e-commerce na bardziej przystępny i zrozumiały. Nowe pojęcia wprowadzamy stopniowo budując w ten sposób wiedzę w sposób zrównoważony.

Chcemy żebyś wiedział „co i jak”.


Po pierwsze zaczynamy od bezpłatnych konsultacji – dzięki temu od samego początku działamy w sposób celowy.


Po drugie nie zaczynami pracy za nim nie przedstawimy kosztów – nie ma nic gorszego niż nieporozumienia.


Po trzecie – przedstawiamy rezultaty naszej pracy na bieżąco a większość naszych usług kończymy szkoleniem.

Systemy, które są nam bardzo dobrze znane

Nie można być ekspertem w każdym systemie, który jest dostępny na rynku. Idąc tym tropem, wybieramy rozwiązania, które według nas najlepiej wspierają sprzedaż internetową w Polsce. Na bieżąco monitorujemy trendy oraz dostępne rozwiązania a wynikiem tych obserwacji jest poniższa lista systemów, które są nam bardzo dobrze znane.

(Lista powstała na moment powstania artykułu – aktualnie wykorzystywane systemy opisujemy na poszczególnych stronach usług)

OMS (System zarządzania zamówieniami): BaseLinker, Apilo, Sellasist

 

Sklepy internetowe: PrestaShop, WooCommerce, Sellingo, foodeliver?
 
Fakturowanie oraz fiskalizacja: wFirma, e-paragony, Subiekt
 
CRM: saleswizard

 

Słyszałeś, o którymś z tych systemów i nie wiesz, czy sprawdzi się on w Twojej firmie? Wykorzystaj bezpłatne konsultacje do tego, żeby to ustalić.

Masz pytania?
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na pytania.

Lub zostaw swoje dane kontaktowe

Nasz cel

Dążymy do osiągnięcia poziomu „EXPERT” w usługach jakie świadczymy. Uważamy, że trzeba być fachowcem w tym co się robi. Rozumiemy, że bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność – rynek jest ogromny, systemów niezliczona ilość, możliwości są nieskończone a my staramy się w tym odnaleźć i działać „z głową”.

Dążymy również do skutecznego wykorzystywania AI. Robimy to jednak w kontrolowany sposób pamiętając, że pracujemy dla ludzi, którzy również pracują z ludźmi.

Co stoi za „DB Access”

Na koniec zdradzimy co oznacza „DB Access”:

 

DB – Inicjały założyciela marki
Access –„dostęp”

 

chcieliśmy, żeby to co robimy kojarzyło się z czymś osiągalnym. I tak zostało do tej pory, firma ma zapewniać „dostęp” do obecnych rozwiązań dla e-commerce!

Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy to czym i jak się zajmujemy.

 

 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?
Napisz lub zadzwoń – porozmawiajmy.